O nás

Ak chceš vedieťkto stojí za občianskym združením WorkSpace Europe, odpoveď nájdeš v nasledujúcich riadkoch. Sme tím mladých ľudí, ktorý sa tebe a iným študentom a budúcim absolventom snaží uľahčiť vstup na pracovný trh, a to nielen na Slovensku. Naším cieľom je pomôcť ti získať pracovnú skúsenosť, ktorá ti možno v tvojom životopise chýba, aby si následne mohol/la využiť skúsenosť zo zahraničia pri hľadaní plnohodnotného zamestnania v odbore, ktorý si vyštudoval/a alebo v príbuzných oblastiach. Podporujeme osobnostný a profesionálny rozvoj mladých študentov a absolventov a to tým, že organizujeme zahraničné pracovné stáže z finančných zdrojov EÚ v rámci programu Erasmus+. S našou podporou tak môžeš zistiť, že Erasmus+ nie je len štúdium, ale je to zároveň aj príležitosť na získanie hodnotných skúseností z pracovného prostredia. Ak si teda motivovaný/á pre seba niečo urobiť, si na správnej adrese.

Sme taktiež súčasťou viacerých slovenských a zahraničných obchodných komôr, odborných klastrov a networkingových partnerstiev, vďaka ktorým ti môžeme poskytnúť širokú ponuku rôznych pozícií na stáž. Zároveň spolupracujeme s viac ako 50 univerzitami a ďalšími rôznymi organizáciami v krajinách EÚ.

​Niekoľkoročné skúsenosti a ľudský prístup z nás robia priateľskú organizáciu, ktorá ti ponúka príležitosť, ktorú skutočne stojí za to využiť. Konzorcium WorkSpace Europe v súčasnosti tvorí 12 štátnych a súkromných univerzít a vysokých škôl. Ak si študentom jednej z nich, si na správnom mieste zapísať si do životopisu hodnotnú, (nielen) pracovnú skúsenosť.

Členské školy

Som študentom Ekonomickej univerzity v Bratislave a v Košiciach
Som študentom Univerzity Komenského v Bratislave
Som študentom Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Som študentom Technickej univerzity vo Zvolene
Som študentom Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne
Som študentom Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Som študentom Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave
Som študentom Vysokej školy manažmentu – City University
Som študentom Vysokej školy ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave
Som študentom Vysokej školy medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove
Som študentom Vysokej školy bezpečnostného manažérstva v Košiciach
Som študentom Vysokej školy DTI